Üks filosofia, palju lahendusi

Mistahes teadmine sarnaneb labürindist väljapääsu otsimisega. Mitte juhuslikult ei pärine sõna „labürint” Vana-Kreeka sõnast „labris”, mis tähendab „kaksik”. Ja tõepoolest, labürindi keskel viibides seisame algusest peale ja alati kaksikvaliku ees, kuhu minna: vasakule või paremale?
Elu ja äri ekspert – see on inimene, kes omab unikaalsed teadmised ja võimed, ning kes oskab neid praktikas kasutada, st inimene, kes oskab leida väljapääsu ükskõik millisest eluolukorra labürindist. Olgu selleks siis elu või äri lahendused. Minu praktiliste kogemuste abil saate kasvatada oma elu ja äri hoopis teisele tasemele.
Kvalifikatsioon: ettevõte üldjuhtimine, müügiarendus, liidriomadused, oskused ehitada suhted ja koostada meeskonnad, aktiivne ja konsultatiivne müük, B2B, B2C, müügipsühholoogia, rahvusvaheline koostöö, eksport-import (Venemaa, Ukraina, Valgevenemaa, Läti, Leedu, Hiina, Poola, Tšehhi, Rootsi, Norra), strateegia ja taktika, eelarvestamine, planeerimine ja analüüs, turundus, reklaam, müügi autolehtri loomine, finantsid jne.
Töökogemus majandusvaldkondades: info- ja telekommunikatsioonitehnoloogia, mööbli ja valgustite tootmine, kindlustus, mlm, valve- ja turvateenused, toitlustus, turism, autode müük, konsultatsioonid, liiklusohutus, meditsiiniseadmed ja tervisetooted.
Ma olen väga hea tehnilise taibuga, ilumeelega, delikaatne ja taktitundeline kahe jalaga maa peal seisev ning käed küljes tüüpi inimene – loominguline ehitaja.
Vastan meeleldi kõigile täiendavatele küsimustele Teie jaoks sobival ajal.